Opal plus Koło

asymetryczna clarissaDo bogatej już oferty wanien marki KOŁO dołączyły kolejne. Nową kolekcję OPAL PLUS doceni każdy, dla kogo kąpiel jest czymś więcej, niż tylko codzienną toaletą. Ergonomiczne kształty, atrakcyjny design i niezwykle wygodnie wyprofilowane wnętrze prostokątnych wanien OPAL PLUS to tylko niektóre z ich zalet.

Wanna to już nie tylko element wyposażenia łazienki. W wannie, jak nigdzie indziej możemy się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. W otoczeniu wonnych zapachów świec i olejków, otuleni miękką pianką czujemy się jak prawdziwi, oderwani od świata bogowie. Dla zwiększenia doznań płynących z kąpieli ważny jest wybór odpowiedniej wanny, a to często oznacza większy wydatek. Rozwiązaniem jest nowa seria OPAL PLUS marki KOŁO. Przemawiają za nią nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale także wyjątkowo atrakcyjna cena.

Design i ergonomia
Funkcjonalna i elegancka wanna to marzenie każdej osoby lubiącej długie wylegiwanie się w ciepłej wodzie z bąbelkami. OPAL PLUS to cztery modele w wymiarach 140x70 cm, 150x70 cm, 160x70 cm i 170x70 cm. Ich ergonomiczny kształt zapewnia najwyższy komfort kąpieli. Głębokie na 42 cm, z wąskimi rantami i o odpowiednim kształcie, charakteryzują się maksymalną objętością w tego typu produktach. Odpowiednio wyprofilowane oparcie pozwala na wygodne ułożenie ciała i oparcie pleców. W takiej wannie nie trudno zapomnieć o problemach codziennego dnia.
Wanny OPAL PLUS są przede wszystkim niezwykle przestronne i wygodne, co zapewnia bardzo przyjemną kąpiel. Dostępne są w sprzedaży w komplecie z nogami, dzięki czemu ich konstrukcja jest stabilna. Ale to nie wszystko. Są również niezwykle eleganckie. Prosty, klasyczny design sprawia, że świetnie wkomponują się w niemal każdą łazienkę, bez względu na jej wielkość, czy styl w jakim została zaaranżowana ? mówi Vitaliy Basko, Product Manager ? Wanny i Hydromasaże z Sanitec KOŁO.

wanna opal plusStać Cię na relaks
Decydując się na komfort często musimy liczyć się z dużymi kosztami, jakie są z nim związane. Nowa, składająca się z czterech modeli, seria wanien OPAL PLUS to doskonała cenowo propozycja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, jednak nie zawsze może sobie na nią pozwolić. Dostępne w komplecie z wanną nogi, to także rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy dodatkowych kosztów związanych z zakupem niezbędnych i pasujących do niej elementów.

Wykonane z akrylu, a przez to cieplejsze w dotyku - od produkowanych z innych materiałów - wanny prostokątne OPAL PLUS marki KOŁO z łatwością utrzymamy w czystości. To wygodne rozwiązanie dla każdego amatora długich kąpieli. Ponadto funkcjonalne, wygodne, z odpowiednim kątem nachylenia powierzchni pod plecami, a do tego w przystępnych cenach każdemu pozwolą stworzyć wymarzoną łazienkę.
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy także do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i szybkim rozwojem firmy. Sanitec Kolo jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO m.in.: ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych, oraz mebli łazienkowych. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

wanna asymetryczna

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt